Adopcje

   W życiu każdej hodowli przychodzi taki moment, że koty hodowlane przechodzą na "emeryturę" i stają się kastratami. Wtedy poszukujemy dla nich nowych, kochających rodzin gdzie staną się "oczkiem w głowie" swoich nowych opiekunów. Szukamy domów gdzie nasi "emeryci" będą mogli żyć w spokoju nie wdając się w bójki z humorzastymi kotami hodowlanymi. Szukamy im domów gdzie zwyczajnie będą mogły spędzić dożywocie u boku swojego własnego człowieka.

Przez 7 lat żyłam w przekonaniu że moje koty będą zostawać z nami... a już na pewno te "moje pierwsze". W 2016r. dwie kotki przeszły na emeryturę i przez kolejne dwa lata egoistycznie walczyłam by pozostały ze mną. Co jakiś czas w stadzie pojawiały się coraz to nowe konflikty na tle stado-kastrat. Różnymi technikami starałam się pomagać w ich rozwiązywaniu (feromony, obroże antystresowe, izolacja "skłóconych" kotów). Czasem trwało to tygodnie, czasem miesiące ale każdy konflikt udawało się zażegnać... po czym pojawiał się nowy... Każda nowa rujka, każda nowa ciąża czy pojawienie się kociąt i kastratki stawały się ofiarami w konflikcie z coraz to innym kotem lub kotami. Ostatecznie dojrzałam do tego by poszukać dziewczynom nowych domów. Nie ukrywam że było to dla mnie niezwykle trudne, jednak była to najlepsza decyzja jaką podjęłam i żałuje że zwlekałam z tym tak długo. Moje kocice trafiły do kochających rodzin, które utrzymują z nami kontakt i podsyłają zdjęcia naszych SZCZĘŚLIWYCH emerytów.


W tej zakładce będziemy umieszczać informacje odnośnie naszych dorosłych kotów szukających nowych rodzin. Adopcje takich kotów najczęściej są płatne (ok 300-1000zł). Cena uzależniona jest od wielu czynników. W każdym przypadku spisywana jest też umowa adopcyjna.


Assole

wstępna rezerwacja

Assolka to kotka urodzona w styczniu 2014r.

Bardzo duża kocica o pięknym kolorze oka. 

Kotka jest bardzo kochana i przyjacielska, ale jest też bardzo charakterna i terytorialna dlatego odpada dom z dużą ilością zwierząt. Najlepiej by miała człowieka "tylko dla siebie", ale nie jest to warunkiem.

Koteczka do nowego domu pojedzie po zabiegu kastracji.

Adopcja płatna - 500zł

FIV, FeLV - ujemny

HCM - normalEgon

Roczny kocurek Devon Rex ze stycznia 2019r wycofany z programu hodowlanego.

Egon to namolny, wpychający się na człowieka devoni łobuz i "podgryzacz" ;)

Kocurek po zabiegu kastracji, wkrótce będzie gotowy do odbioru.

Adopcja płatna

E.T.

Młody kocurek Devon Rex ze stycznia 2019r. 

Poszukiwany bardzo cierpliwy i wyrozumiały dom. 

Kocurek miał traumatyczne przeżycie po którym stał się płochy i nieśmiały. 

Jest ogromnym pieszczochem ale trzeba najpierw zyskać jego zaufanie. 

Kocurek zdrowy, gotowy do odbioru.

Adopcja płatna